- Trwające wakacje niech staną się okazją do pogłębienia wiary w Pana Boga. Na czas naszych urlopów, wakacji, wyjazdów zaplanujmy uczestnictwo we Mszy świętej. Zapraszamy do dobrej lektury, zapraszamy na modlitwę uwielbienia i adoracji Najświętszego Sakramentu.
- W najbliższą środę 11 lipca przypada święto św. Benedykta Patrona Europy i Patrona naszych Sióstr. W tym dniu prosimy o modlitwę i dar powołań dla naszych Sióstr.
- Przygotowujemy się do pieszej pielgrzymki na Jasną Górę od 7 do 13 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę od przyszłej niedzieli.
- W piątek 13 lipca zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00 ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy św. procesja zakończona Apelem Maryjnym.
- W sobotę składamy życzenia imieninowe ks. Kamilowi.
- Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.
- Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Zdzisława Sitkowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
- Gościom i Parafianom życzymy odpoczynku, seniorom i chorym cierpliwości i wielorakiej pomocy, wyjeżdżającym bezpiecznych podróży.
Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi – Szczęść Boże.