OGŁOSZENIA PARAFIALNE Druga Niedziela Wielkiego Postu 12. 03. 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Druga Niedziela Wielkiego Postu 12. 03. 2017

  1. Drugą Niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy w naszych parafiach jako Dzień Modlitwy i Solidarności z misjonarzami pracującymi w Afryce, Azji, Oceanii, Ameryce Południowej. Świadectwo życia świeckiej misjonarki Heleny Kmieć, która swoje życie ofiarowała Chrystusowi i najbiedniejszym dzieciom niech będzie inspiracja do pomocy również misjonarzom w Syrii, Libanie, Chinach, na Zakaukaziu i innych rejonach świata. Wychodząc ze świątyni swój dar możemy złożyć do puszki na rzecz misji. Bóg zapałać za pomoc.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 10,00, 17,00, 18.00, na Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.00.
  3. Przygotujmy się duchowo do Uroczystości św. Józefa przez osobiste odprawienie Nowenny.
  4. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego, Gazetę  Parafialną, Moja Rodzine.
  5. Po wielu staraniach i zabiegach nasza Parafia posiada nową strone internetową, której adres brzmi: www.maksymiliankolbe.com. Prosimy o zapoznanie się z adresem strony.
  6. W sobotę spotkanie scholi dziecięcej o godz. 11.00, a po niej Oaza Dzieci Bożych.
  7. Także w sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty młodzieżowej „Didymos”.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Jadwigę Szreder, Zofie Jaworska, Mariannę Szyke.. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  9. Przeżyjmy pięknie Wielki Post przez modlitwę, post i pomoc bliźnim. Niech Jezus Chrystus, którego wielbimy w kaplicy adoracji umocni nas do walki ze złym duchem i nam błogosławi – Szczęść Boże.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.