OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 19. 03. 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 19. 03. 2017

  1. Uroczystość św. Józefa będziemy przeżywać jutro. Powierzmy opiece św. Józefa nasze rodziny, wszystkich mężczyzn i prośmy Pana Boga za przyczyną św. Józefa o opiekę nad nami.
  2. W tym roku już za tydzień będziemy przeżywać w ramach rekolekcji wielkopostnych odnowienie misji świętych, które będą trwały od przyszłej niedzieli do przyszłego czwartku (30 marca) włącznie. Program renowacji misji świętych już drukujemy w Gazecie Parafialnej. Prosimy o modlitwę w tej intencji. Ofiarujmy Jezusowi swoje cierpienia, ofiary, swój czas na adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. Prosimy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 10.00, 17.00, 18.00, na Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.00.
  4. W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, a jednocześnie Dzień Świętości Życia. Niech nasza obecność na Mszy św. w tym dniu będzie szczególną formą pomocy duchowej dla rodzin, małżeństw, matek. W tym dniu będziemy mieli okazje włączyć się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W sobotę Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 18.30.
  5. Diecezjalny duszpasterz nauczycieli zaprasza wszystkich nauczycieli i wychowawców czynnych i emerytowanych na rekolekcje wielkopostne w dniach 24 -26 marca do kaplicy Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Długosza przy ul. Łęgskiej we Włocławku. Szczegóły rekolekcji w gablocie ogłoszeń.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w Morzysławiu jak co miesiąc Msza św. trzeźwościowa. O godz. 19.00 recital mistrza oboisty Arkadiusza Krupy.
  7. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego, Gazetę  Parafialną.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Barbarę Nowak, Józefa Bielakowskiego, Zdzisława Majewskiego, Leokadie Guźnik, Waldemara Urbańskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  9. Prosimy na Nabożeństwa Wielkopostne, na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Dziękujemy za modlitwę w intencji rekolekcji. „ Szczęść Boże”
Comments are closed.