OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Palmowa 09 kwietnia 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Palmowa 09 kwietnia 2017

 1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień – zapraszamy w Wielki Czwartek na godz. 18.30 na Mszę św. Wieczerzy Pańskiej. Po uroczystej liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do kaplicy wystawienia i adorujemy przez całą noc. Rano w piątek o godz. 8.00 prosimy na modlitwę brewiarzową.
 2. W Wielki Piątek zachowujemy post ścisły. W godzinie miłosierdzia o godz. 15.00 rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia i uczestniczymy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy wystawienia przez cały dzień. O godz. 18.30 rozpoczniemy Liturgie Męki Pańskiej.
 3. Wigilię Paschalną rozpoczniemy o godz. 8.00 modlitwą brewiarzową i przez cały dzień adorujemy Chrystusa przy Grobie Pańskim. Święcenie pokarmów od godz. 9.00 do 17.30. Oczekujemy w konfesjonale. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19.00.
 4. W Niedziele Zmartwychwstania Rezurekcja o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. jak w niedzielę  oprócz Mszy św. o godz. 7.00.
 5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę.
 6. W Wielki Piątek po zakończonej Liturgii Męki Pańskiej zapraszamy na czuwanie modlitewne przygotowane przez naszą scholę i Oazę Dzieci Bożych a po niej o godz. 21.00 na czuwanie przygotowane przez naszą młodzież parafialną i wspólnotę Didymos.
 7. Prosimy na liturgię Służbę liturgiczną, Szafarzy, Chór, Scholę, Gości, Parafian. Korzystajmy z Sakramentu Pokuty. Prosimy do asysty i niesienia feretronów.
 8. Próba dziewczynek do sypania kwiatów w środę o godz. 17.00.
 9. Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 17.00
 10. Zachęcamy do oglądania filmu pt. „ Zerwany Kłos”, który będzie wyświetlany w  kinie Helios do 13 kwietnia włącznie codziennie o godz. 16.15.
 11. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,    Gazetę  Parafialną, Moją Rodzinę, Miłujcie się.
 12. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Mariusza Chęcińskiego, Czesława  Cieślaka, Jana Kwaśniewskiego, Wojciecha Górskiego. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 13. Przygotujmy się do Uroczystości Paschalnych, do sprawowania świętej liturgii,  pamiętamy o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.  „Szczęść Boże”.
Comments are closed.