OGŁOSZENIA PARAFIALNE Druga Niedziela Wielkanocna 23 kwietnia 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Druga Niedziela Wielkanocna 23 kwietnia 2017

 1. Panu Bogu składamy dziękczynienie za 14 lat posługi Pasterza naszej Diecezji Księdza Biskupa Ordynariusza Wiesława Meringa i prosimy o modlitwę w intencji Pasterza Diecezji.
 2. W sobotę 29 kwietnia o godz. 11 młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania, którego udzieli Ksiądz Biskup Stanisław Gębicki.
 3. Jutro w poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie trzecich klas gimnazjalnych przed Bierzmowaniem, w środę o 16.00 egzamin, w czwartek spotkanie o 17.00 i w piątek spotkanie o godz. 17.00, rozpoczniemy spowiedzią świętą.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Uroczystości Paschalne i Święte Triduum w naszej parafii.
 5. Dziś obchodzimy imieniny Ks. Proboszcza Wojciecha Kochańskiego. Msza św. w intencji Solenizanta dziś o godz. 11.30. Czcigodnego Solenizanta polecamy modlitwom wszystkich Parafian.
 6. Pamiętamy o męczeństwie polskich kapłanów, szczególnie z naszej Diecezji, która na ołtarzu męczeńskiej posługi złożyła ponad połowę duchowieństwa w okresie II wojny światowej. Pamięć wyrażamy w modlitwie w sobotę 29 kwietnia.
 7. Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 w Morzysławiu sprawowana będzie Msza św. trzeźwościowa. O godz. 19.00 Koncert Romualda Szałka na flety proste.
 8. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego młodzież naszej parafii i wolontariusze, przeprowadzają zbiórkę na rzecz hospicjum w Koninie. Każdy ofiarodawca otrzyma słodki podarunek. Zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło, aby podzielić się z najbardziej potrzebującymi.
 9. W ostatni piątek miesiąca w kaplicy adoracji po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 odbędzie się czuwanie modlitewne przygotowane przez Wspólnotę Młodzieżową Didymos. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.
 10. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego, Gazetę  Parafialną.
 11. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Władysława Kubaczyka, Reginę Kulczyńską, Teresę Waszak. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 12. Trwajmy w wielkanocnej radości. Prosimy na adorację Najświętszego Sakramentu. Niech nam Pan Bóg błogosławi – Szczęść Boże.

Comments are closed.