OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzecia Niedziela Wielkanocna 30 kwietnia 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzecia Niedziela Wielkanocna 30 kwietnia 2017

 1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny, który uwrażliwia nas na lekturę Pisma Świętego i jednocześnie jest zaproszeniem do codziennego czytania Słowa Bożego.
 2. Jutro rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 18.15. Matce Najświętszej polećmy nasze rodziny, młodzież, dzieci i wszystkie nasze sprawy.
 3. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w środę w naszej parafii o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.30 i 20.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 z uwagi na odpust w Parafii Królowej Polski.
 4. W czwartek prosimy o modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano. Staramy się wynagrodzić Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy. Po południu spowiadamy od godz. 16.00. Chorych odwiedzimy w domach.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca prosimy na poranną Mszę św. o godz. 7.00 i modlitwę ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 22.30 – wspólny Różaniec, o godz. 23.15 Msza św. i pożegnanie pielgrzymów do Lichenia.
 6. W środę o godz. 20.00 będziemy sprawować Mszę św. w intencji Siostry Organistki i całego Zgromadzenia Sióstr z okazji imienin Siostry.
 7. Nieobecni na spotkaniu pielgrzymi wyjeżdżający do Lwowa proszeni są o uzupełnienie u Ks. Pawła podpisu na bezpiecznie, pozostałej wpłaty i pozostałych informacji.
 8. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 próba scholi dziecięcej, o godz. 12.00 Oaza Dzieci Bożych. Także na godz. 12.00 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które śpiewają w scholi na spotkanie organizacyjne odnośnie wakacyjnego wyjazdu dzieci. Bardzo prosimy o obecność w celu ustalenia szczegółów wyjazdu.
 9. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom za ofiary, które były składane na hospicjum w Koninie. Bóg zapłać za hojność i dobre serce.
 10. Dzisiaj o godz. 18.00 w Morzysławiu sprawowana będzie Msza św.  trzeźwościowa. O godz. 19.00 Koncert Romualda Szałka na flet i gitarę.
 11. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,    Gazetę  Parafialną.
 12. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Mariusza Mazurka, Władysława  Bukowskiego. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 13. Zapraszamy na Uroczystość Matki Najświętszej w środę, na Nabożeństwa  Majowe. Prosimy na adorację Najświętszego Sakramentu – Szczęść Boże.

 

Comments are closed.