OGŁOSZENIA PARAFIALNE Czwarta Niedziela Wielkanocna 07 maja 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Czwarta Niedziela Wielkanocna 07 maja 2017

  1. Niech bieżący tydzień umocni nas w potrzebie modlitwy o dar powołań kapłańskich i zakonnych, a Dobry Pasterz Jezus Chrystus wzbudzi pragnienie służby w wielu młodych ludziach.
  2. W sobotę 13 maja przypada 100-tna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 20.00 Msza św. i procesja zakończona Apelem Maryjnym. Zapraszamy do udziału.
  3. Za tydzień 14 maja o godz. 10.00 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej dla dzieci ze szkoły nr 12. Spowiedź dzieci, Rodziców, Chrzestnych i członków rodzin w piątek o godz. 16.00. Uprzejmie prosimy, aby uroczystości pierwszo-komunijne odbyły się bez alkoholu.
  4. Firma Green Office Ecologic składa serdeczne podziękowanie za włączenie się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki finansowe pozyskane z utylizacji zebranych elektro-śmieci zostały przeznaczone miedzy innymi na pomoc Siostrom Benedyktynkom Misjonarkom prowadzącym żłobek dla dzieci najuboższych w Ekwadorze.
  5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczymy na inwestycję w parafii. „Bóg zapłać” za pomoc
  6. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,  Gazetę  Parafialną, Moją Rodzinę.
  7. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Izydora Garbaciaka, Mariannę Nowaczyk. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  8. Niech Jezus Chrystus Dobry Pasterz, którego wielbimy i adorujemy umocni i ugruntuje wiarę naszych rodzin. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Majowe o godz. 18.15. – Szczęść Boże.

 

 

 

Comments are closed.