OGŁOSZENIA PARAFIALNE Piąta Niedziela Wielkanocna 14 maja 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Piąta Niedziela Wielkanocna 14 maja 2017

 1. Dziękujemy za udział w Nabożeństwach Majowych i serdecznie prosimy, aby przez orędownictwo Maryi uprosić u Pana Boga potrzebne łaski. W Białym Tygodniu tę modlitwę odmówimy z dziećmi i ich rodzinami.
 2. Niech uroczystości Pierwszej Komunii świętej w naszych rodzinach będą kolejną okazją do pogłębienia uczestnictwa we Mszy świętej i do systematycznego korzystania z Sakramentu Pokuty. Dziękujemy za dary ołtarza od Rodziców w formie mikrofonów.
 3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Pierwszej Komunii świętej dla dzieci ze szkoły nr 6 i 4. Spowiedź dla dzieci, ich Rodziców i Rodzin w piątek o godz. 16.00. Uroczystość przeżywamy godnie, pojednani z Panem Bogiem przez spowiedź i bez alkoholu.
 4. Jutro w poniedziałek o godz. 20.00 na plebanii spotkanie Szafarzy i tych Osób, które czytają Pismo św. w czasie Mszy św., oraz chętnych do czytania. Serdecznie zapraszamy.
 5. We wtorek składamy życzenia imieninowe Ks. Andrzejowi. Otoczmy Solenizanta nasza modlitwą.
 6. W sobotę 3 czerwca z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Lednicę. Jest to ogólnopolskie spotkanie młodych na wspólnym czuwaniu i modlitwie. Koszt wyjazdy 50 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i u ks. Karola. Zachęcamy szczególnie młodych to udziału w tym spotkaniu.
 7. W najbliższą sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00, po niej spotkanie dotyczące wyjazdu. Obecność obowiązkowa.
 8. W piątek 19 maja z naszej Parafii wyrusza pielgrzymka do Lwowa. Prosimy o modlitwę i obiecujemy modlitwę na trasie na Ukrainie.
 9. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,  Gazetę  Parafialną, Moją Rodzinę.
 10. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Czesławę Olczak, Jadwigę Cichą.   Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 11. Prosimy na adorację Najświętszego Sakramentu, na codzienną modlitwę.  Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim Gościom i  Parafianom – Szczęść Boże.

 

Comments are closed.