OGŁOSZENIA PARAFIALNE Szósta Niedziela Wielkanocna 21 maja 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Szósta Niedziela Wielkanocna 21 maja 2017

  1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim wychowawcom, Dyrekcjom Szkół, Siostrom Zakonnym, Kapłanom, Katechetom, Rodzicom za przygotowanie dzieci do pełnego uczestnictwa w Najświętszej Eucharystii. Dołóżmy wszelkich starań, aby pogłębiać wiarę w żywa obecność Jezusa Chrystusa we Mszy świętej. Dziękujemy za troskę i współpracę w wychowaniu dzieci.
  2. Nasza wdzięcznością otaczamy wszystkie mamy, za które modlimy się w najbliższy piątek.
  3. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 przeżyjemy rocznicową Komunię św. Spowiedź dla dzieci i ich Rodzin w piątek od godz. 16.00. A próba dzieci w czwartek o godz. 16.30.
  4. W sobotę 3 czerwca z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Lednicę. Jest to ogólnopolskie spotkanie młodych na wspólnym czuwaniu i modlitwie. Koszt wyjazdy 50 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i u ks. Karola. Zachęcamy szczególnie młodych to udziału w tym spotkaniu.
  5. W ostatni piątek miesiąca w kaplicy adoracji po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 odbędzie się czuwanie modlitewne przygotowane przez Wspólnotę Młodzieżową Didymos. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.
  6. W przyszłą niedzielę 28 maja o godz. 18.00 w Morzysławiu Msza św. trzeźwościową. O godz. 19.00 koncert Tomka Kamińskiego.
  7. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,  Gazetę  Parafialną.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Józefa Kowalczyka, Zofię Murawską.     Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, na modlitwę do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech Pan Bóg nam błogosławi – Szczęść Boże.

 

 

 

 

 

Comments are closed.