OGŁOSZENIA PARAFIALNE Jedenasta Niedziela w ciągu roku 18 czerwca 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Jedenasta Niedziela w ciągu roku 18 czerwca 2017

  1. Niech Jezus Chrystus żywy i obecny w Najświętszym Sakramencie, którego wielbimy w procesji Bożego Ciała da nam te moc duszy i ciała abyśmy byli jego żywymi świadkami. Dziękujemy za każda pomoc w Boże Ciało – Bóg zapłać.
  2. W środę we wspomnienie św. Alojzego Gonzagi Patrona Pasterza Diecezji – otoczmy Księdza Biskupa Ordynariusza naszą modlitwą.
  3. Zapraszamy na procesje w oktawie Bożego Ciała, na modlitwę ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w czwartek uroczyste zakończenie Oktawy z ceremonią poświecenia ziół, kwiatów i wianków na Mszy św., o godz. 18.30. Prosimy przynieść na wieczorna Msze św. wieńce z kwiatów i ziół. Niech trwa w naszych rodzinach piękna tradycja.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To szczególny dzień uwielbienia Chrystusa, oddania Chrystusowi swego życia, aby On królował w naszych sercach. Msze św. z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. Niech to będzie dzień podziękowania polskiej szkole za wychowanie dzieci. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców na spotkanie integracyjne po wieczornej Mszy św. przy ognisku przed plebania.
  5. W ostatnią niedzielę miesiąca 25 czerwca o godz. 18.00 w Morzysławiu sprawowana będzie Msza św. o trzeźwość dla narodu i w rodzinach. O godz.19.00 koncert mistrza akordeonu prof. Klaudiusza Barana.
  6. Informujemy, że są jeszcze miejsca na pielgrzymkę – Białoruś i Litwa. Zgłoszenia proszę kierować do S. Janiny w parafii NMP Królowej Polski w Koninie do dnia 11 lipca. Tel. 603 461 332.
  7. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,  Gazetę  Parafialną, Moją Rodzinę, Miłujcie się.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Stanisława Muszyńskiego, Wandę Laskowska, Kazimierę Panasiuk, Joannę Ratajczyk, Teresę Dąbrowska, Mariana Frątczaka.  Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na oktawę Bożego Ciała i procesje po wieczornej Mszy św., na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.20. Niech Bóg błogosławi wszystkim Gościom i Parafianom.

 

Comments are closed.