OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwunasta Niedziela w ciągu roku 25 czerwca 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwunasta Niedziela w ciągu roku 25 czerwca 2017

  1. „Pamiętaj, aby dzień święty świecić” – Niech to przykazanie, które w trosce o nasze zbawienie objawił nam Pan Bóg moblilzuje do pogłębienia naszej przyjaźni z Bogiem. W okresie wakacji jak i w ciągu całego roku zapraszamy na Msze św. gdziekolwiek będziemy przebywać.
  2. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i zatroszczenie się o naszych bliźnich.
  3. W sobotę z okazji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, na wspólną modlitwę o godz. 22.30 – wspólny Różaniec, a o 23.15 Msza św. i pożegnanie pielgrzymów do Lichenia.
  4. Zgodnie z decyzja Księdza Biskupa Ordynariusza prace duszpasterską w naszej Parafii kończy Ks. Karol Skrobicki i podejmuje prace w Parafii Szadek. Dziękujemy Księdzu Karolowi za piękna postawę i gorliwą prace duszpasterska. Miejsce ks. Karola zajmie Ks. Mariusz Staszak, którego serdecznie witamy i otaczamy Go życzliwością i modlitwą.
  5. Przygotowujemy się do pieszej pielgrzymki na Jasna Górę w dniach od 7 do 13 sierpnia. Zachęcamy młodzież i dorosłych do wspólnego wędrowania i podjęcia wakacyjnego trudu aby umocnić swoja wiarę.
  6. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. W tym dniu składamy życzenia Ks. Pawłowi. Otoczmy Solenizanta modlitwa.
  7. Informujemy, że są jeszcze miejsca na pielgrzymkę – Białoruś i Litwa. Zgłoszenia proszę kierować do S. Janiny w parafii NMP Królowej Polski w Koninie do dnia 11 lipca. Tel. 603 461 332.
  8. Polecamy uwadze prasę katolicką – tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego,  Gazetę  Parafialną, Miłujcie się.
  9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Genowefę Kotowską, Mirosława  Jareckiego, Helenę Gradowską. Wieczny  odpoczynek  racz im dać  Panie…
  10. Na zbliżające się wakacje życzymy szczęśliwych podróży, pięknego   przeżywania wolnego czasu w przyjaźni z Panem Bogiem. Zapraszamy na  uwielbienie Chrystusa w modlitwie adoracji – Szczęść Boże.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.