OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwudziesta druga Niedziela w ciągu roku – 03 września 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwudziesta druga Niedziela w ciągu roku – 03 września 2017

 

  1. Niech rozpoczęty nowy rok szkolny pogłębi naszą wiedzę i mądrość, otwórzmy się na zdobywanie wiedzy religijnej. Niech udział dzieci i młodzieży w katechezie umacnia nasza wiarę. Msza św. z udziałem dzieci w niedziele o godz. 11.30, z udziałem młodzieży  o godz. 10.00.
  2. W piątek 8 września Święto Narodzenia NMP – dzień zawierzenia naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu NMP, który ponowimy w przyszłą niedziele. Msze św. w piątek o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. W piątek odpust w Bieniszewie. Suma odpustowa w Bieniszewie o godz. 12.00. Piesza pielgrzymka z naszej parafii do Bieniszewa wyruszy o godz. 14.00 na Msze św. o godz. 17.30.
  3. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 organizujemy Ogólno-koniński Marsz dla Życia i Rodziny. Z naszej świątyni idziemy w marszu do Domu Kultury, a tam przed Domem Kultury będzie nam towarzyszyła Kapela znad Baryczy i inne ciekawe atrakcje i radości. Zapraszamy do udziału.
  4. Trwa rekrutacja na Studium Teologii w Koninie na kierunki studiów: teologia z przygotowaniem pedagogicznym, studium życia małżeńsko-rodzinnego, studium duchowości chrześcijańskiej, teologia i etyka podyplomowa. Więcej informacji w sekretariacie studium i na stronie pwtkonin.pl Sekretariat czynny we wtorki i czwartki od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy
  5. Prosimy o lekturę prasy religijnej – tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta parafialna.
  6. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.  Leszka Nowakowskiego, Stefana Dominiaka, Marzenę Dudzińską, Alicje Siwińską, Stanisława Wiewiórskiego, Elżbietę Żelichowicz, Zofię Anklewicz, Jacka Burchard. Wieczny  odpoczynek  racz im dać Panie…
  7. W sobotę o godz. 11.00 prosimy scholę na próbę na plebanie. Prosimy o udział ministrantów w liturgii i stałej formacji.
  8. Dziękujemy za pomoc. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na dalsze remonty. Bóg zapłać.
  9. Niech nam Bóg błogosławi, otoczy opieką rodziny, dzieci, młodzież, wychowawców. – Szczęść Boże.

 

 

 

 

Comments are closed.