OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (22 PAŹDZIERNIKA 2017 R.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU (22 PAŹDZIERNIKA 2017 R.)

 1. Szanujemy każdego człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Troską obejmujemy najbardziej bezbronnych i dlatego bardzo prosimy o złożenie podpisu na liście „Stop aborcji”. Listy są w dolnym kościele, prosimy o podpis i numer PESEL.
 2. Dziękujemy za wieloraką pomoc okazywana misjom i misjonarzom. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Dzieła Misyjne. W ciągu całego tygodnia Różaniec ofiarujemy w intencji Misjonarzy.
 3. Dzisiaj schola dziecięca wykonuje program muzyczny w Szadku, później jedzie do Zduńskiej Woli miejsca urodzenia i chrztu naszego Patrona św. Maksymiliana Kolbe
 4. Pamięć o zmarłych jest wyrazem naszej miłości i szacunku. Niech wypominki, Msze św. i modlitwa jednoczą nas z tymi, którym tak dużo zawdzięczamy.
 5. Kontynuujemy prace przy oknach i witrażach w naszej świątyni. Został również naprawiony dach na kościele. Przystąpimy do uzupełnienia oświetlenia w górnym kościele. Chcemy naprawić szkody po wichurach i ulewach.
 6. Sakrament Bierzmowania dla Osób, które go nie przyjęły z różnych przyczyn, a pragną się do niego przygotować zostanie udzielony 16 grudnia o godz. 18.00. Zapisy w kancelarii.
 7. Dzisiaj w Morzysławiu odprawiona będzie Msza trzeźwościowa dla miasta Konina. O godz. 19.00 wystąpi wybitny muzyk Joachim Mencel, który wykona program muzyczny na lirę korbową. Szczegóły na plakacie.
 8. Jest dostępny nasz kalendarz parafialny z aniołami. 5 zł. przeznaczone jest na prace z dziećmi.
 9. W kancelarii i w zakrystii przyjmujemy na wypominki.
 10. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest – tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny i inne czasopisma katolickie.
 11.  Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Teresę Łukaszewską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 12. Gościom i Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa. Zapraszamy na modlitwę różańcową i adoracje Najświętszego Sakramentu. Pamiętamy o wypominkach za zmarłych.

Szczęść Boże.

Comments are closed.