OGŁOSZENIA PARAFIALNE (XXXII Niedziela w ciągu roku – 12 listopada 2017r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (XXXII Niedziela w ciągu roku – 12 listopada 2017r.)

  1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Solidarności z naszymi braćmi i siostrami, którzy są prześladowani i ponoszą różnorakie cierpienie tylko dlatego, że wierzą w Chrystusa. W panoramie naszych myśli, naszej modlitwy i pomocy są obecni chrześcijanie Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Kościoły i Wspólnoty w krajach, gdzie nie wolno głosić Ewangelii. Wczorajsze ofiary złożone na tace przeznaczyliśmy Im jako materialne wsparcie i dar serca.
  2. Wyrażamy uznanie i wdzięczność za pamięć i modlitwę w intencji Zmarłych. Prosimy o ewentualne uwagi w czytanych wypominkach.
  3. 16 grudnia o godz. 18.00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania Osobom, które się do niego pragną przygotować. Spotkanie tych osób odbędzie się w niedziele 19, 26 listopada i 3 grudnia o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  4. Spotkanie katechetów w środę 15 listopada o godz. 17.00
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii św. Maksymiliana zaprasza na urodziny Radia Maryja. Wyjazd 2 grudnia, koszt 50 zł. Zapisy w biurze Radia Maryja w poniedziałki od 11.30 do 15.00.
  6. W dniach 26 czerwca – 1 lipca 2018 r. Ks. Mariusz organizuje pielgrzymkę na Białoruś. Ze względu na formalności z wyjazdem związane /paszport, wiza/ zapisy zaczynamy już dziś. W programie pielgrzymki między innymi Grodno, Baranowicze, Mińsk itd. Koszt wyjazdu 1 tys. zł. plus 25 E wiza. Szczegóły w gablocie i u Ks. Mariusza tel. 696 032 459.
  7. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest – tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny i nasz parafialny kalendarz /w cenie 5,- zł./
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Andrzeja Szymańskiego, Janinę Trzmil, Jacka Poniedziałka, Jana Kolasinskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu i prosimy Pana Boga o błogosławieństwo na nowy tydzień. – Szczęść Boże.
Comments are closed.