OGŁOSZENIA PARAFIALNE (XXXIII Niedziela w ciągu roku – 19 listopada 2017r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (XXXIII Niedziela w ciągu roku – 19 listopada 2017r.)

 1. Dziękujemy za złożone podpisy w obronie nienarodzonych dzieci.
 2. Prosimy o to, aby seniorzy i chorzy w naszych rodzinach i wspólnotach byli otoczeni również opieką duszpasterską. Zaprośmy Kapłana z posługą Sakramentu spowiedzi, Komunii świętej i Sakramentu Chorych.
 3. 16 grudnia o godz. 18.00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania Osobom, które się do niego pragną przygotować. Spotkanie tych osób odbędzie się  w niedziele 19, 26 listopada i 3 grudnia o godz. 17.00 w dolnym kościele.
 4. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii św. Maksymiliana zaprasza na urodziny Radia Maryja. Wyjazd 2 grudnia, koszt 50 zł. Zapisy w biurze Radia Maryja w poniedziałki od 11.30 do 15.00.
 5. W dniach 26 czerwca – 1 lipca 2018 r. Ks. Mariusz organizuje pielgrzymkę na Białoruś. Ze względu na formalności z wyjazdem związane /paszport, wiza/ zapisy zaczynamy już dziś. W programie pielgrzymki miedzy innymi Grodno, Baranowicze, Mińsk itd. Koszt wyjazdu 1 tys. zł. plus 25 E wiza. Szczegóły w gablocie i u Ks. Mariusza tel. 696 032 459.
 6. Krzysztof serdecznie zapraszana na spotkanie wspólnoty Światowych Dni Młodzieży „Didymos” w dniu 25 listopada br. i po Mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy również młodzież, która jest chętna bliżej poznać i doświadczyć Pana Boga w swoim życiu.
 7. 26 listopada, w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w Morzysławiu sprawowana będzie Msza św. o trzeźwość narodu i w rodzinach. Ks. Paweł serdecznie zaprasza jak co miesiąc. O godz. 19.00 koncert Patryka Filipowicza. Szczegóły na plakatach i portalach.
 8. 3 grudnia nasza schola dziecięca wyjeżdża do Kruszyna i Włocławka. W programie dzieci zwiedzą Muzeum Ks. Popiełuszki, tamę i katedrę oraz wystąpią z programem artystycznym w Kruszynie.
 9. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest – tygodnik „Idziemy”,  Gość  Niedzielny i nasz parafialny kalendarz /w cenie 5,- zł./
 10. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Roberta Macudzińskiego, Józefa  Krysztofowicza, Annę Walczak, Jeremi Makowskiego. Wieczny  odpoczynek  racz im dać Panie…
 11. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu i prosimy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich Parafian i Gości. – Szczęść Boże.
Comments are closed.