OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela w ciągu roku (28 stycznia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela w ciągu roku (28 stycznia 2018 r.)

 1. Zakończyliśmy kolędę czyli wizytę duszpasterską. Panu Bogu w Trójcy świętej Jedynemu dziękujemy za wszystkie łaski i posługę kapłańską. Dziękujemy za możliwość spotkania w Waszych domach i rodzinach. Bóg zapłać za wszystkie wyrazy życzliwości i pomocy. Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczamy na inwestycje w parafii. W ubiegłym tygodniu udało się nam wymienić kolejnych  dziesięć okien i witraży na klatce schodowej do dolnego kościoła.
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – modlitwą obejmujemy kapłanów, intencje powołań kapłańskich i zakonnych. W pierwszy piątek spowiadamy rano i od godziny 1630. Na wieczorną Mszę świętą prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do spowiedzi. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami.
  W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta o 700  ku czci Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – o godz.2230 Różaniec, o 2315 Msza Święta i pożegnanie pielgrzymów.
 3. Bieżący rok jest jubileuszem Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, dlatego każdego 11 dnia miesiąca przy Krzyżu na Zatorzu o godz. 18.00 z inicjatywy parafian wspólnie odmówimy modlitwę różańcową za naszą Ojczyznę na którą serdecznie zapraszamy.
 4. W Piątek Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz. 700, 830, 1000, 1700, 1830. Poświęcenie świec na każdej Mszy świętej. Świece są do nabycia już dzisiaj w cenie 10 zł przed kościołem.
 5. Proponujemy lekturę prasy katolickiej którą nabywamy przed kościołem.
 6. W gablocie ogłoszeń jest szczegółowa informacja o badaniach w przychodni lekarskiej „Zatorze” – 14 lutego od godz.1430.
 7. W dzisiejszą niedzielę o godz.18.00 w Morzysławiu msza w intencji trzeźwości narodu i w rodzinach. O 19.00 w Auli pod plebanią koncert – Irek GŁYK – wibrafon; Kinga GŁYK- gitara basowa. Szczegóły na portalach i plakatach.
 8. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Barbarę Bryłka, Kazimierę Nowaczyk, Krzysztofa Skotarka, Józefa Olczaka. Wieczny odpoczynek…
 9. Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski i pokornie prosimy o Jego   błogosławieństwo.
Comments are closed.