OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela w ciągu roku (4 lutego 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela w ciągu roku (4 lutego 2018 r.)

  1. W Kazimierzu Biskupim w kościele Księży Świętej Rodziny w najbliższą środę i czwartek odbędzie się Sympozjum poświęcone zagadnieniom Małżeństwa i Rodziny pt. „Humanae Vitae” – profetyczny głos Kościoła, na który jesteśmy zaproszeni. Rozpoczęcie w środę  o godz. 9.30 pod przewodnictwem Pasterza Diecezji Ks. Bpa Wiesława Meringa.
  2. Spotkanie katechetów wyjątkowo jutro w poniedziałek o godz. 17.00.
  3. Ofiary złożone na tace w przyszłą niedzieleprzeznaczymy na inwestycje w parafii – konkretnie – uzupełnienie monitoringu. Bóg zapalać za pomoc.
  4. W przyszłą niedzielę przeżyjemy kolejny Światowy Dzień Chorego. Główne uroczystości w parafii św. Bartłomieja o godz. 10.00 z udziałem ks. Biskupa, a w naszej parafii Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chorych Osobom chorym o godz. 8.30. Prosimy o pomoc.
  5. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Stanisława Patrzykąt i Józefa Wiatrowskiego.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  6. Prasa katolicka jest źródłem dobrej informacji i duchowego wzrostu. Polecamy tygodnik „Idziemy”, Gościa Niedzielnego, Gazetę Parafialną.
  7. Pięknie przeżyjmy ostatnie dni karnawału. Zapraszamy na modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu – Szczęść Boże.
Comments are closed.