OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Wielkiego Postu (18 lutego 2018)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Wielkiego Postu (18 lutego 2018)

  1. Pragniemy przeżyć Wielki Post w postawie nawrócenia i zadośćuczynienia za nasze grzechy. Niech nam w tym pomaga Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 10.00 z seniorami, o godz. 17.00 z dziećmi, o godz. 18.00 z młodzieżą i dorosłymi. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 18.00..
  2. Sakrament Bierzmowania dla tych Osób, które nie mogły go przyjąć w swoim czasie będzie udzielony 24 marca o godz. 18.00. Zgłoszenia w kancelarii.
  3. Kurs przedmałżeński prowadzimy w piątki o godz. 18.00.
  4. Rok 2018 jest Jubileuszem naszej Ojczyzny i również naszej Parafii z tego tytułu, że również w tym roku przypada 100 rocznica święceń kapłańskich św. Maksymiliana.
  5. Parafia św. Maksymiliana – 25.03.2018r. (niedziela), organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Bydgoszczy – Fordonu. Miejscem Misterium jest Fordońska Dolina Śmierci w której podczas II Wojny Światowej odbywały się rozstrzeliwania mieszkańców Bydgoszczy. Wyjazd z parkingu pod kościołem o godz. 12.30. Koszt wyjazdu – 45 zł. Informacje i zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach jej pracy oraz u ks. Mariusza.
  6. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  7. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Jadwigę Leniec, Halinę Kuźba, Józefa Ograbisz. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  8. Prosimy o podjecie postanowień na Wielki Post. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu i na  Nabożeństwa Wielkopostne – Szczęść Boże.
Comments are closed.