OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkiego Postu – 04 marca 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkiego Postu – 04 marca 2018 r.

  1. Już za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne. W dzisiejszej Gazecie Parafialnej już znajdziemy program rekolekcji. Uprzejmie prosimy o modlitwę za rekolekcje, za parafie, młodzież, dzieci i dorosłych. Przygotujmy się do skupienia i spowiedzi.
  2. Zgodnie z prośba Księdza Biskupa Ordynariusza dzisiaj przed świątyniami w całej diecezji możemy złożyć ofiarę na rzecz pomnika Żołnierzom Niezłomnym, który powstanie w Licheniu.
  3. 25 marca organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Bydgoszczy. Wyjazd z parkingu pod kościołem o godz. 12.30. Informacje i zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach jej pracy oraz u ks. Mariusza. Są jeszcze wolne miejsca.
  4. W niedzielę za tydzień – 11 marca podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone świece dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Próby śpiewu dla dzieci pierwszokomunijnych obu grup w piątki przed drogą krzyżową w auli  9, 16 i 23 marca o godz. 16.00 – obecność obowiązkowa.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek w niedziele.
  7. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania, którzy przyjmą ten Sakrament 24 marca  – za tydzień w niedzielę o godz. 17.00.
  8. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna, Miłujcie się.
  9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Eugeniusza Wałowskiego, Lucjana Imperowicza, Mariannę Giesajtis, Bolesława Kropidłowskiego, Janinę Wróblewską, Teresę Rajewską. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  10. Niech nam Pan Bóg błogosławi. Zapraszamy na adoracje, na rekolekcje. Szczęść Boże.
Comments are closed.