OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkiego Postu (18 marca 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkiego Postu (18 marca 2018 r.)

  1. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa Opiekuna Zbawiciela świata i Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona naszej Diecezji a szczególnego opiekuna rodzin i ojców.
  2. W najbliższy piątek Mszą św. sprawowaną o godz. 18.00 rozpoczniemy Drogę Krzyżową do pomnika Sługi Bożego Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Niech nasz udział w tym Nabożeństwie będzie wyrazem wiary i świadectwa. Pozostałe nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 10.00 i 17.00.
  3. Za tydzień już rozpoczniemy Wielki Tydzień. Do świątyni przyniesiemy palmy, które poświęcimy na każdej Mszy świętej. Uroczyste wejście z palmami na Mszy św. o godz. 11.30.
  4. W dalszym ciągu służymy w konfesjonałach. Dziękujemy tym, którzy brali udział w rekolekcjach. Korzystajmy również z rekolekcji w internecie i innych form skupienia i modlitwy.
  5. Wyjazd na Mękę Pańską do Bydgoszczy /Fordonu/ w najbliższą niedziele o godz. 12.30 z parkingu przed kościołem. Jest jeszcze wolnych kilka miejsc.
  6. W przyszłą niedziele 25 marca o godz. 18.00 w mrzysławiu7 sprawowana będzie msza trzeźwościowa. O godz. 19.00 koncert Kuby Blokesza. Szczegóły na portalach i na plakatach.
  7. Przed kościołem możemy nabywać prasę katolicką. W kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Krzysztofa Stasiaka, Henryka Michalaka,  Janinę Raczkowską, Józefa Andrzejewskiego, Jana Zalewskiego, Joachima Gonscz. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Przedstawiajmy Panu Bogu swoje sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa, uwielbiajmy Chrystusa w kaplicy adoracji. Pięknie przygotujmy się do świętowania Zmartwychwstania Pańskiego –  Szczęść Boże.
Comments are closed.