OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (1 kwietnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (1 kwietnia 2018 r.)

 1. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarzy każdego z Was swoja mocą, doda sil i miłości, abyśmy mimo trosk i kłopotów mogli zawsze śpiewać radosne Alleluja – Jesus żyje i zwycięża.
 2. Jutro drugi dzień Świąt. Świętą liturgię sprawujemy jak w każdą niedzielę.
 3. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia. Codziennie o godz. 15.00 zapraszamy na wspólna modlitwę.
 4. W tym tygodniu I-wszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W piątek prosimy również Rodziców dzieci pierwszo-komunijnych na Mszę św. o godz. 18.30 i spotkanie. W pierwszą sobotę rano Msza św. o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 22.30 Różaniec, o godz. 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia. W czwartek modlimy się za kapłanów. Chorych w domach odwiedzimy w piątek.
 5. W sobotę otoczymy modlitwą Pasterza Diecezji Księdza Biskupa Wiesława Meringa w 15 rocznice Jego pasterzowania w Diecezji. Główne uroczystości w katedrze we Włocławku o godz. 11.00.
 6. Już przygotowujemy się do Uroczystości 100 rocznicy święceń kapłańskich  św. Maksymiliana w dniu 28 kwietnia  o godz. 10.00.
 7. Uprzejmie prosimy o obejrzenie ciekawego filmu w Kinie Helios pt. „Maria Magdalena”. Informacja zawarta jest na plakacie przed kościołem.
 8. Bóg zapłać za pomoc i wsparcie w pracach materialnych. Wymieniamy kolejne drzwi w obrębie świątyni.
 9. Zapraszamy do lektury prasy  religijnej, którą nabywamy przed kościołem: tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta parafialna, „Miłujcie się”.
 10. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Bogdana Szatkowskiego, Alinę  Michalak. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 11. Korzystajmy z łask Chrystusa Zmartwychwstałego i Jego Miłosierdzia. Niech  nam Pan Bóg błogosławi  –  Szczęść Boże.
Comments are closed.