OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego (08.04.2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego (08.04.2018 r.)

  1. Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu składamy uwielbienie i hołd naszego oddania za Jego dobroć, miłosierdzie i przebaczenie nam grzechów. Wielbimy Boże miłosierdzie i oddajemy się  w Jego opiekę. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali w święta liturgię Wielkanocy.
  2. Przed nami ważne uroczystości – 28 kwietnia bierzmowanie młodzieży i jubileusz 100-lecia święceń kapłańskich św. Maksymiliana i już myślimy o uroczystości Pierwszej Komunii świętej w maju. Prosimy tych rodziców, którzy nie maja przeszkód o Sakrament małżeństwa. Przeżyjmy Spowiedź i Komunię świętą.
  3. We wtorek 10 kwietnia kolejna już rocznica tragedii smoleńskiej, w której zginęło tylu znakomitych ludzi z Prezydentem Rzeczypospolitej na czele. Serdecznie zapraszamy do naszej świątyni na Mszę św. o godz. 8.30 w intencji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.
  4. Dziękujemy za obecność na modlitwie w kaplicy adoracji i modlitwę do Bożego Miłosierdzia.
  5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. III gimnazjum – obecność obowiązkowa.
  6. Zapraszamy do lektury prasy  religijnej, którą nabywamy przed kościołem: tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta parafialna.
  7. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Helenę Winiarska, Ludwika Wagner, Tadeusza Siudę, Ireneusza Borowskiego, Antoninę Kuzimowicz. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  8. Prosimy o wspólną modlitwę, uwielbiajmy Chrystusa. Okażmy miłosierdzie tym, którzy na nas czekają –  Szczęść Boże.
Comments are closed.