OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkanocna (15 kwietnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkanocna (15 kwietnia 2018 r.)

  1. Rozpoczęty Tydzień Biblijny niech uwrażliwi nas na lekturę Pisma Świętego.
  2. W przyszłą niedzielę przed  kościołem mamy okazję włączyć się w akcję charytatywną dla hospicjum imieniem św. Jana Pawła II w Koninie. Każdy składający ofiarę na rzecz chorych otrzyma kwiat – żonkila. Dziękujemy już za włączenie się w tę akcję. W intencji ofiarodawców będzie odprawiona Msza św. w hospicjum 3 maja o godz. 10.00.
  3. Próby dzieci do I Komunii św.: wtorek godz. 17.00 SP 12; środa godz. 17.00 SP 6/4; czwartek godz. 17.00 SP 12, piątek godz. 17.00 SP 6/4.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek o godz. 19.00.
  5. 28 kwietnia w 100 rocznicę święceń kapłańskich św. Maksymiliana o godz. 10.00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  6. W tym tygodniu udało się nam naprawić dach na wieży kościoła. Dziękujemy za pomoc. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na koszta wykonywanych prac.
  7. Zapraszamy do codziennego czytania Pisma Świętego i do lektury prasy katolickiej – „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna i inne tygodniki, które nabywamy  przed świątynią.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Wiesława Staniucha, Tadeusza Kaliszewskiego, Jadwigę Maćkowiak, Mariana Miderskiego. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Jak zawsze oczekujemy w konfesjonałach. Trwając w radości wielkanocnych przeżyć uwielbiajmy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Przygotujmy siebie i nasze rodziny na uroczystość jubileuszu św. Maksymiliana, Sakrament Bierzmowania i Pierwszej Komunii świętej. – Szczęść Boże.
Comments are closed.