OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna (22 kwietnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna (22 kwietnia 2018 r.)

  1. Dzisiejsza niedziela jest początkiem szczególnego tygodnia modlitw o dar powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Niech ten tydzień  kolejny już raz uwrażliwi nas na potrzebę serdeczniej modlitwy w tej intencji. Za tydzień będziemy dziękowali Panu Bogu za wielką ofiarę męczeństwa tylu kapłanów, którzy złożyli swojej życie na ołtarzu Ojczyzny i Kościoła.
  2. W przyszłą sobotę 28 kwietnia na godz. 10.00 prosimy na Mszę św. w 100-tną rocznicę święceń kapłańskich Patrona naszej Parafii św. Maksymiliana. Niech nasza obecność na Mszy św. w sobotę o godz. 10.00 będzie wyrazem wdzięczności Patronowi naszej wspólnoty za Jego opiekę nad nami.
  3. Próby dzieci do I Komunii św.: wtorek godz. 17.00 SP 12; środa godz. 17.00 SP 6/4; czwartek godz. 16.30 SP 12, /najpierw próba spowiedzi/.
  4. W naszej Parafii działają dwie Róże Różańcowe Rodziców modlących się za dzieci. Obecni powstaje trzecia. Chętnych rodziców zapraszamy po informacje i zapisy pod numerem  tel. 508 980 788. Jest to bardzo cenny dar rodziców dla swojego dziecka – nieustająca ochrona modlitewna, polegająca na odmawianiu codziennie jednej tajemnicy różańca za swoje i wszystkie pozostałe dzieci, które są w Róży Różańcowej.
  5. W przyszłą niedzielę w Morzysławiu o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. o trzeźwość Narodu i w rodzinach. O godz. 19.00 koncert Cezarego Makiewicza. Szczegóły na plakatach i portalach.
  6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna i inne tygodniki, które nabywamy  przed świątynią.
  7. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Zbigniewa Szatkowskiego, Henryka Urbańskiego, Antoniego Kwiatkowskiego, Tomasza Szymańskiego, Arkadiusza Woźniaka, Janinę Pikus. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  8. Dziękujemy za troskę o parafię, za udział w modlitwie adoracji Najświętszego Sakramentu. Szczęść Boże.
Comments are closed.