OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (29 kwietnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (29 kwietnia 2018 r.)

  1. Już w najbliższy wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 18.10. Uprzejmie prosimy o udział w modlitwie do naszej Matki i Królowej.
  2. W związku z życzeniem Parafian Msze św. o godz. 7.00 w niedziele będą sprawowane w dolnym kościele.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele oprócz Mszy św. o godz. 13.00 – jesteśmy na odpuście w parafii Królowej Polski w Koninie.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano i od godz. 16.30. Rodziców pierwszo-komunijnych  prosimy do spowiedzi i na Mszę św. o godz. 18.30 i na spotkanie.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 22.30 wspólny Różaniec i o godz. 23.15 Msza św. i pożegnanie pielgrzymów do Lichenia.
  6. Na podstawie decyzji Księdza Biskupa Ordynariusza w najbliższy piątek możemy skorzystać z dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru piątku. Zachęcamy do praktykowania uczynków miłości i pobożności.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Jarosława Grzelczaka, Alfonsa Gaertner, Zofię Grzelak, Zofię Kazimierowską. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Oddajmy cześć Maryi Matce Kościoła, dziękujmy za wolną Ojczyznę i pokornie prośmy o potrzebne łaski. Szczęść Boże.
Comments are closed.