OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa Chrystusa (13 maja 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa Chrystusa (13 maja 2018 r.)

  1. Niech uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która dziś przeżywamy w naszej parafii przypomni nam nasze pierwsze i kolejne spotkania z Jezusem, a może trzeba sobie postawić pytanie – Kim jest dla nas Jezus Chrystus i jakie jest nasze świadectwo wiary  w Pana Boga.
  2. Duch Święty wspiera nas, pociesza i dodaje siły. W tych dniach odprawiamy nowennę do Ducha Świętego prosząc o jego światło, mądrość i świętość.
  3. Dziękujemy za opiekę nad chorymi i również za zaproszenie nas z posługą kapłańską do chorych, cierpiących  i umierających
  4. Próba generalna przed I Komunia św. – 15 maja – wtorek, godz. 17.00 SP 6 i 4; 18 maja w piątek godz.16.00 – nabożeństwo odnowienia chrztu i spowiedź dla SP 6 i 4.
  5. Rocznica I Komunii Św. dla dzieci z klas IV odbędzie się 27 maja o godz. 10.00. Próba dla dzieci 22 maja – wtorek – o godz. 16.30. Prosimy o obecność wszystkich dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. zarówno z SP 12 jak i SP 6 i 4.
  6. Dziękujemy Rodzicom młodzieży bierzmowanej za ufundowany Mszał do sprawowania Mszy św. i Rodzicom dzieci pierwszo-komunijnym za ornaty. Bóg zapłać.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Krystynę Białecką, Mariana Kołeckiego, Henryka Konkiewicza.  Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, na adorację Najświętszego Sakramentu. Niech nam Pan Bóg błogosławi. Bóg zapłać za pomoc Rodzicom Siostry Marioli.
Comments are closed.