OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (24 czerwca 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (24 czerwca 2018 r.)

 1. Rozpoczęte wakacje niech nam pomogą umocnić więzi rodzinne. Pamiętajmy o przestrzeganiu Bożych przykazań, zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 2. W piątek przeżywamy Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Pamięcią w modlitwie towarzyszymy solenizantowi Ks. Pawłowi. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. Zapraszamy na modlitwę w intencji Piotra naszych czasów Ojca świętego Franciszka.
 3. Decyzją Księdza Biskupa ordynariusza prace duszpasterską w naszej parafii kończy Ks. Paweł Śmigiel i ks. Mariusz Staszak, a rozpoczynają : ks. Marcin  Figiel, ks. Kamil Jakubowski i ks. Bogusław Laskowski. Wyrażamy szacunek i wdzięczność Ks. Pawłowi i Ks. Mariuszowi za pracę duszpasterską w naszej parafii, a nowych kapłanów otoczmy życzliwością, modlitwą i pomocą.
 4. Pamiętamy o naszej pielgrzymce na Jasną Górę od 7 do 13 sierpnia. Szczegółowe informacje za tydzień.
 5. Trwa rekrutacja na Studium Teologii w Koninie. Zapraszamy na kierunki magisterskie, podyplomowe, zwłaszcza zaś na Studium Duchowości Chrześcijańskiej. Więcej informacji na plakatach przy kościele.
 6. Wyjazd na pielgrzymkę na Białoruś – poniedziałek 25 czerwca o godz. 10.00 z parkingu przed kościołem.
 7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 8 lipca 2018 r. wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Zapisy u Pani Haliny Majewskiej (tel. 697 367 132). Koszt: 50 zł.
 8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy”,  Gość  Niedzielny, Miłujcie się, Dobre Nowiny.
 9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Stanisława Buczak, Franciszka Wojtyra Wiesławę Szymańską. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 10. Niech Pan Bóg błogosławi Rodzicom, Nauczycielom i wszystkim podróżującym
  –  Szczęść Boże.
Comments are closed.