OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII Niedziela w ciągu roku (01 lipca 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII Niedziela w ciągu roku (01 lipca 2018 r.)

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca poświęcony modlitwie za kapłanów i prośba o dar nowych powołań zakonnych, kapłańskich i misyjnych. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano i od godz. 18.00. W sobotę pierwsza Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 22.30 wspólny Różaniec, o godz. 23.15 Msza św. i pożegnanie pielgrzymów do Lichenia.
  2. Już 7 sierpnia po raz  dwudziesty ósmy wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy młodzież i dorosłych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisujemy w kancelarii od 9 lipca. Prosimy o modlitwę w tej intencji.
  3. Za tydzień w niedziele 8 lipca o godz. 11.30 Msza św. w intencji ofiar ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Zapraszamy do udziału, a w środę 4 lipca w Konińskim Domu Kultury prosimy na godz. 18.00 na spektakl teatralny p.t. „Ballada o Wołyniu” – wstęp wolny.
  4. Dzielimy się radością, że nasza Parafianka Siostra Terezjana we Wspólnocie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, 15 lipca o godz. 11.00 złoży wieczystą profesję zakonną. Siostrę Terezjanę i wszystkie Siostry polecamy modlitwom Parafian.
  5. Ofiary złożone na tace za tydzień przeznaczymy na inwestycje w parafii – Bóg zapłać za pomoc.
  6. Wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę – 8 lipca o godz. 7.00 z parkingu przy kościele św. Maksymiliana.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy”, Gość  Niedzielny.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Irenę Krzyżaniak-Wieczorkowską, Henrykę Niedzielską, Stanisława Jaronik, Aurelę Nikiel, Henryka Chwacińskiego. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Prosimy do kaplicy adoracji na uwielbienie Jezusa Chrystusa.  –  Szczęść Boże.

 

Comments are closed.