OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV Niedziela w ciągu roku (15 lipca 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV Niedziela w ciągu roku (15 lipca 2018 r.)

1.     Modlitwą i sercem jesteśmy tak często na Jasnej Górze u stóp Matki Bożej Królowej Polski. Już 7 sierpnia po raz 28 wyrusza piesza pielgrzymka z Konina na Jasną Górę. Ofiarujemy Panu Bogu przez pośrednictwo Matki Najświętszej nasze intencje, modlitwy i prośby. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania pod przewodnictwem Ks. Kamila wczorajszego Solenizanta, któremu składamy dar modlitwy i piękne życzenia. Na pielgrzymkę zapisujemy od jutra w kancelarii.

2.     Jutro w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel co wiąże się ze znakiem szkaplerza. Niech szkaplerz i inne religijne znaki wyrażają nasza ufność i miłość do Boga. Pamiętajmy o tych znakach, które wyrażają naszą wiarę w Boga.

3.     W przyszłą niedziele po wszystkich Mszach świętych poświęcimy wszystkie pojazdy mechaniczne, wszystkie samochody prosząc św. Krzysztofa o opiekę dla kierowców.

4.     Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” i  Gość  Niedzielny.

5.     Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Józefa Rosa, Magdalenę Cichosz.  Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…

6.     Dziękujemy za tych, którzy dla nas pracują i poświęcają swój czas. Niech Pan Bóg błogosławi Gościom i Parafianom – Szczęść Boże. 

Comments are closed.