OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX Niedziela w ciągu roku (12 sierpnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX Niedziela w ciągu roku (12 sierpnia 2018 r.)

  1. W duchowej łączności z pielgrzymami idącymi na Jasną Górę przedstawiamy Maryi – Matce Najświętszej nasze intencje, prośby i dziękczynienie. Jutro około godz. 14:30 planowane jest wejście Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  2. Nasza autokarowa pielgrzymka do Częstochowy wyjedzie jutro (13.08.) o godz. 9:00 z parkingu przy kościele. Są jeszcze wolne miejsca. Po zakończonej Eucharystii wszystkie zapisane osoby, mogą odebrać plan pielgrzymki, który znajduje się przy wyjściu ze świątyni.
  3. Jutro zapraszamy na Mszę Świętą i Nabożeństwo Fatimskie na godz. 20:00, które zakończymy Apelem Maryjnym.
  4. We wtorek przypada rocznica heroicznej śmierci patrona naszej parafii – odpust będziemy przezywali 10 października, ale we wtorek swoją obecnością na Mszy świętej (7.00, 8.30, 10.00, 18.30) uczcimy św. Maksymiliana wypraszając za Jego wstawiennictwem łaski u Pana Boga.
  5. W środę Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Msze święte jak w niedzielę (poświęcenie wieńców). Odpust w Licheniu. W tym dniu pamiętamy o Obrońcach Ojczyzny. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 8.30 złożone zostaną kwiaty przy stacji Polskiej Drogi Krzyżowej.
  6. Od 15 sierpnia Papieski wydział Teologiczny rozpoczyna drugi termin zapisów na studia: teologia, studium życia małżeńsko-rodzinnego, studium duchowości, etyka. Rekrutacja trwa do końca września. Sekretariat czynny we wtorki i czwartki od 15.30 do 18.00. Więcej informacji na plakatach. Zapraszamy!
  7. Nasza parafia będzie realizować od września nowy projekt dla seniorów, finansowany ze środków miasta Konina. Szczegóły wkrótce na plakatach, ulotkach i stronie internetowej parafii.
  8. Zachęcamy do kolportażu prasy katolickiej „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Ryszarda Guralska, Czesław Chutnicki, Zofia Sobczak, Jerzy Sikorski, Andrzej Korzeniewski, Jan Zabadeusz, Maria Gonera, Kazimierz Połczyński, Stanisław Guralski, Józefa Smelczyńska.
  10. Spotykajmy się na świętej liturgii w poniedziałek, wtorek i środę. Niech  Pan Bóg błogosławi wszystkim Parafianom i drogim Gościom – Szczęść  Boże!
Comments are closed.