OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela w ciągu roku (19 sierpnia 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela w ciągu roku (19 sierpnia 2018 r.)

  1. Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim pielgrzymom pod przewodnictwem ks. Kamila i wszystkim Kapłanom za dar świadectwa, modlitwy. Bóg zapłać również wszystkim, którzy pomagali pielgrzymom.
  2. Za tydzień pielgrzymka ludzi pracy z Konina do Lichenia. Rozpoczęcie pielgrzymki z kościoła św. Wojciecha o godz. 11.30. , o godz. 16.00 Msza św.  w intencji Ojczyzny w licheńskiej bazylice.
  3. Wolność jest priorytetem dla zatroskanych o Ojczyznę. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koninie zachęca wszystkich dobrej woli o wstępowanie w szeregi wojskowej służby terytorialnej. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w gablocie.
  4. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” i  Gość  Niedzielny.
  5. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Bożenę Kosińską, Jadwigę Ulatowską. Rodzinom i  przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy szacunku i pamięci w modlitwie. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  6. Kończąc wakacje otoczmy opieką i życzliwością młodzież i dzieci. Pamiętamy o niedzielnej Eucharystii. Trwamy w abstynencji. Niech nam Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże.
Comments are closed.