OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela w ciągu roku (02 września 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX Niedziela w ciągu roku (02 września 2018 r.)

 1. Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Prosimy młodzież i dzieci do uczestnictwa w katechezie szkolnej. W pierwszy piątek miesiąca uprzejmie prosimy Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I-wszej Komunii św. o obecności na Mszy św. o godz. 18.30. Przed Mszą św. spowiadamy się w intencji dzieci, a po Mszy św. ważne spotkanie celem omówienia wszystkich kwestii związanych z uroczystością pierwszo-komunijną.
 2. Za tydzień w niedziele 9 września po Mszy św. sprawowanej  o godz. 11.30 piknik parafialny związany w tym roku z rolą i zadaniem każdej rodziny. Pragniemy uszanować każdą rodzinę. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, rodziny a szczególnie seniorów  na wspólne świętowanie, na ciekawe atrakcje. Szczegóły na plakatach.
 3. W piątek wynagradzamy Chrystusowi za nasze grzechy. Spowiadamy rano i od godz. 16.00 – oczekujemy na dzieci, o od godz. 18.00 młodzież i dorosłych. Chorych odwiedzamy w domach.
 4. Próba scholi w sobotę o godz. 11.00 na plebanii – prosimy nowych członków scholi dziecięcej. Nie rezygnujemy ze scholi.
 5. Ofiary złożone na tacę za tydzień przeznaczymy na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za pomoc.
 6. Kurs przedmałżeński rozpoczniemy w przyszły piątek 14 września o godz. 17.45.
 7. Od 15 sierpnia Papieski Wydział Teologiczny rozpoczyna drugi termin zapisów na studia: teologia, studium życia małżeńsko-rodzinnego, studium duchowości, etyka. Rekrutacja trwa do końca września. Sekretariat czynny we wtorki i czwartki od 15.30 do 18.00. Więcej informacji na plakatach. Zapraszamy!
 8. W sobotę odpust w Bieniszewie, a u nas Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. Pielgrzymka do Bieniszewa wyruszy o godz.14.00 na Mszę św. o godz. 17.30.
 9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” i   Gość  Niedzielny.
 10. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Mariana Łagowskiego, Jana Lisewskiego. Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy szacunku i pamięci w modlitwie. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 11. Otaczamy modlitwą, pomocą i życzliwością Rodziców, wychowawców, młodzież i dzieci. Spowiadamy się na początek roku szkolnego, modlitwą otaczamy młodzież i dzieci. Szczęść Boże.
Comments are closed.