OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI niedziela w ciągu roku (30 września 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI niedziela w ciągu roku (30 września 2018 r.)

 1. Już jutro rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Młodzież i dorosłych zapraszamy na godz. 18.00, a dzieci we wtorki i czwartki na godz. 17.00.
 2. Jutro przypadają imieniny S. Terezji. Solenizantkę i całe Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek otaczamy modlitwą i prosimy o nowe powołania zakonne do służby Bożej.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – pamiętamy w modlitwie o kapłanach i prosimy o dar nowych powołań. W I piątek miesiąca spowiadamy rano i od godz. 16.00, Rodziców dzieci pierwszo-komunijnych prosimy na Msze św. o godz. 18.30, a przedtem do spowiedzi, po Mszy św. spotkanie z Rodzicami. W pierwsza sobotę miesiąca prosimy na Mszę św.  o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca NMP, o 22.30 Różaniec, o 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.
 4. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego w dniu 10 października.
 5. Ks. Bogusław wraz z opiekunami zapraszają wszystkie dzieci, które chcą śpiewać na chwałę  Pana  do naszej parafialnej scholii „Boża Nadzieja”. Próby w soboty o godz. 11.00. Wszystkich chłopców którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów, prosimy, by zgłaszali się do Ks. Bogusława. Można to uczynić w kancelarii, po każdej Eucharystii, a także podczas zbiórek ministrantów, które odbywają się  w każdą sobotę  o godz. 10.00.
 6. Sakrament Bierzmowania dla dorosłych będzie udzielony 22 grudnia o godz. 18.00. Zapisy do 15 października, a później będą trwały przygotowania.
 7. W dalszym ciągu zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej z naszej parafii. Spotkanie dla młodzieży szkół podstawowych w soboty o godz. 11.00, młodzież szkół średnich i wyższych w sobotę o godz. 12.30 . Więcej informacji u ks. Kamila.
 8. Dnia 6 października 2018 r. organizowany jest z naszej parafii wyjazd na „Stadion młodych” jednodniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski, które odbędzie się  na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Koszt 60,- zł., wszelkie informacje na plakatach i u ks. Kamila.
 9. Dnia 12 października po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy młodzież klas VI; VII; VIII szkoły podstawowej oraz III Klas Gimnazjum na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
 10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem Bożym,    Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna, Dobre Nowiny.
 11. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Annę Graczyk, Jana Kowalczyka, Chrystosa Kaimakami, Zofię Kluisek. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 12. Zapraszamy na modlitwę różańcową, na adorację Najświętszego Sakramentu, polecamy Bogu dzieci, młodzież i nauczycieli. Na nowy tydzień nauki i pracy niech Pan Bóg błogosławi  wszystkim Gościom i Parafianom. Szczęść Boże.
Comments are closed.