OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII niedziela w ciągu roku (7 października 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII niedziela w ciągu roku (7 października 2018 r.)

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.30 naszą wdzięcznością i modlitwą otoczymy wszystkich nauczycieli, wychowawców, a po Mszy św. zapraszamy na piękny koncert zespołu ARETE do Auli bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Pamiętać będziemy również  o Służbie Zdrowia, o wszystkich, którzy o nas dbają i ratują nasze życie.
 2. W środę 10 października odpust w naszej Parafii. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny. Suma odpustowa pod przewodnictwem Pasterza Diecezji o godz. 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Msze św. w środę o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00.
 3. Ks. Rafał Zieliński został mianowany proboszczem w parafii Dzierżawy. Wyrażamy nasze uznanie, a jednocześnie dziękujemy Ks. Rafałowi za prace kapłańską naszej wspólnocie.
 4. W przyszłą niedzielę 14 października dziękujemy Panu Bogu za dar św. Jana Pawła II. W tym dniu przed świątynią składamy ofiary do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży i ubogich rodzin.
 5. Młodzież z kl. VIII szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum odbierają deklaracje do bierzmowania i razem z rodzicami składają 10 października  na Mszy św. o godz. 17.00.
 6. W sobotę 13 października o godz. 20.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie zakończone procesją i Apelem Maryjnym.
 7. Zapraszamy na Różaniec dorosłych, młodzież i dzieci.
 8. Sakrament Bierzmowania dla dorosłych będzie udzielony 22 grudnia o godz. 18.00. Zapisy do 15 października, a później będą trwały przygotowania.
 9. Dnia 12 października po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy młodzież klas VI; VII; VIII  szkoły podstawowej oraz III Klas Gimnazjum na spotkanie przygotowujące do sakramentu  bierzmowania.
 10. Od dziś można nabywać kalendarze na rok 2019. W naszej ofercie znajdują się  kalendarze kieszonkowe, ścienne, oraz obszerne kalendarze z Wydawnictwa  Duszpasterskiego Rolników. Można to uczynić po zakończonej Eucharystii lub w  kancelarii parafialnej. Zachęcamy do nabywania kalendarzy.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,    Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna, Miłujcie się.
 12. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Bartłomieja Andrzejewskiego, Mariana Ciepłego, Janinę Pokrant. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
 13. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na inwestycje w parafii.
 14. Zapraszamy dzisiaj na koncert do naszej Auli, na odpust w środę szczególnie na godz. 17.00. Szczęść Boże.

Informacje dla członków Parafialnego Klubu Seniora:

Zajęcia komputerowe bez zmian we wtorki i czwartki.

W środę o 18.30 rozpoczniemy zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Zajęcia odbędą się

na sali gimnastycznej III Liceum przy ul. Szymanowskiego 5.

Comments are closed.