OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII niedziela w ciągu roku (14 października 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII niedziela w ciągu roku (14 października 2018 r.)

  1. Dzisiaj w 40 rocznicę rozpoczęcia pontyfikatu przez Jana Pawła II uwielbiamy Pana Boga za dar świadectwa Ojca świętego i również za tylu świętych Polaków na przestrzeni historii naszej Ojczyzny. Prosimy dzisiaj na koncert do Miejskiego Domu Kultury o godz. 17.00 poświęcony Janowi Pawłowi II.
  2. Bóg zapłać za udział w odpuście parafialnym.
  3. Kolejny tydzień różańcowy niech nam przypomni o tej ważnej modlitwie.
  4. Wypominki za zmarłych są modlitwą naszej wspólnoty i wspomnieniem tych, którzy tak wiele znaczyli w naszym życiu. Wypominki przyjmujemy w kancelarii i zakrystii. Modlitwą pomóżmy zmarłym.
  5. Wspomnijmy rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do puszek na rzecz młodzieży  z ubogich rodzin jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Benonę Pawlak, Barbarę Jeżak, Krystynę Jene, Józefę Morawicz, Teresę Kozalewską. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na modlitwę różańcową, na adorację Najświętszego Sakramentu. Przypominamy o wypominkach za zmarłych. Niech Pan Bóg błogosławi Gościom i Parafianom. Szczęść Boże.
Comments are closed.