OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX niedziela w ciągu roku (21 października 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX niedziela w ciągu roku (21 października 2018 r.)

  1. Zapraszamy na modlitwę różańcową – w tym tygodniu modlimy się za misjonarzy i misje święte. Dzisiaj ofiary przeznaczymy na pomoc dla misjonarzy w Azji i Afryce i innych kontynentach.
  2. Dziękujemy za wieloraka życzliwość i pomoc, za ludzi stojących w obronie prawdy i za to, ze nie dajemy się manipulować kłamliwym scenariuszom.
  3. Spotkanie katechetów we wtorek – wyjątkowo już od godz. 16.00.
  4. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w naszej parafii 30 października (we wtorek) o godz. 17.00. Rozpoczynamy w Kościele modlitwą różańcową, następnie przejdziemy w korowodzie do Auli bł. Jerzego i rozpoczniemy zabawę. Prosimy wszystkie dzieci oraz chętnych starszych o przebranie się za świętego. Przewidziane są konkursy na najładniejszy strój, a także z wiedzy o świętych. Do wygrania liczne nagrody i niespodzianki.
  5. Bóg zapłać za pamięć w modlitwie za zmarłych. Niech nam towarzyszy pamięć  o prawdzie w życie wieczne i wzajemna pomoc z tymi którzy od nas odeszli.
  6. Przyszła niedziela jest szczególną pomocą dla Kościoła cierpiącego prześladowanie. Pragniemy przerwać milczenie o cierpieniu chrześcijan  w Pakistanie. Wyślijmy SMS o treści: Ratuję pod nr 72405.
  7. 2, 3, i 4 listopada o godz. 19.00 w parafii św. Wojciecha już jedenasty Tryptyk Zaduszkowy – szczegóły na plakacie – jesteśmy zaproszeni.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Alfredę Stelmaszyk, Eugeniusza Jaworskiego, Witolda Połeć, Zofię Waroch. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  10. Prosimy na modlitwę uwielbienia i prośby w kaplicy adoracji Najświętszego   Sakramentu. Zapraszamy na Różaniec. Pamiętamy o zmarłych. Przyjmijmy  Boże błogosławieństwo.

 

Ogłoszenie dla seniorów:

Gimnastyka dla seniorów w poniedziałek o 18.30 w III Liceum. Także w tej szkole zajęcia komputerowe we wtorek i czwartek.

W środę zajęcia artystyczne w sali nr 5. Rzeczy niezbędne do pracy na tych zajęciach wywieszamy na tablicy ogłoszeń.

Informacja dla uczestników zajęć artystycznych:

Prosimy o zabranie: nożyczek, kombinerek, szpulki nici oraz w miarę możliwości jarzębiny, suszonych kwiatów, dzikiej róży, żołędzi, gałązek świerku itp.

Comments are closed.