OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Ur. Rocznicy Poświęcenia Kościoła (28 października 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Ur. Rocznicy Poświęcenia Kościoła (28 października 2018 r.)

  1. Dzisiaj dziękujemy za naszą świątynię. To nasz parafialny wieczernik, w którym gromadzimy się na świętej liturgii i umacniamy swoja wiarę. Dziękujemy Siostrom i wszystkim, którzy troszczą się o piękno naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelka pomoc, za ofiary składane na tacę, które przeznaczamy na cele świątyni i Parafii. Dziękujemy za zrozumienie, życzliwość i pomoc. Dzisiaj również przypada rocznica śmierci Ks. seniora Zenona Karduszewskiego. Mszę świętą za Ks. Zenona i innych kapłanów sprawowaliśmy o godz. 8.30.
  2. We wtorek kończymy z dziećmi Nabożeństwo Różańcowe, a jednocześnie po Różańcu o godz. 17 bal Wszystkich Świętych. Kończąc nabożeństwa nie rozstajemy się z różańcem.
  3. W czwartek Wszystkich Świętych. Prosimy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30 w kościele, a na cmentarzu komunalnym o godz. 10.00 i 14.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczymy na rzecz Seminarium Duchownego we Włocławku.
  4. W piątek Dzień szczególnej modlitwy za zmarłych i I-wszy piątek miesiąca. Msze św. w piątek o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i 18.30. Różaniec za zmarłych o godz. 18.00 z wypominkami do 7 listopada. Zyskujemy odpust zupełny będąc w stanie łaski, przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę , która ofiarujemy za zmarłego.
  5. W sobotę Msza św. o godz. 7.00 o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny, o godz. 22.30 Różaniec, godz. 23.10 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.
  6. Wypominki za zmarłych zapisujemy w kancelarii, zakrystii i na cmentarzu.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  8. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Annę Małas, Bogusława Górę, Marię Lewandowską, Ryszarda Raczyńskiego, Waldemara Jarek. Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  9. Zapraszamy na świętą liturgię, pamiętamy o zmarłych, prosimy na adoracje Najświętszego Sakramentu. Szczęść Boże.

Ogłoszenie dla seniorów:

Zajęcia komputerowe grupy początkującej we wtorek o 16.30.

Grupa z czwartku spotka się 8 listopada.

Comments are closed.