OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII niedziela w ciągu roku (18 listopada 2018r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII niedziela w ciągu roku (18 listopada 2018r.)

  1. Pamięć o zmarłych niech wyraża się naszą modlitwą.
  2. Od dzisiejszej niedzieli nasi organiści rozpoczynają rozprowadzanie przed kościołem poświęconych opłatków, którymi będziemy dzielić się z najbliższymi przy wigilijnym stole. Złożone ofiary z tytułu opłatków niech będą wyrazem naszej życzliwości i wdzięczności za całoroczna posługę organistowską w naszej parafii, za którą składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 17.00
  4. W najbliższy czwartek w liturgiczne wspomnienie św. Cecylii – patronki śpiewu i muzyki kościelnej pragniemy podziękować S. Ludomirze, Panu Tomaszowi, chórowi „Soli Deo” i scholi  i wszystkim, którzy organizują  śpiew na liturgii.
  5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  6. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Elżbietę Burak. Zmarłą polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz jej dać Panie…
  7. Niech trwa w nas nieustanne pragnienie pogłębienia wiary i życie według Bożych praw. Uwielbiajmy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie – Szczęść Boże.
Comments are closed.