OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Ur. Chrystusa Króla Wszechświata (25 listopada 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Ur. Chrystusa Króla Wszechświata (25 listopada 2018 r.)

  1. Wszechmogącemu Bogu w Trójcy Świętej jedynemu składamy uwielbienie i dziękczynienie za cały rok liturgiczny, za tyle pięknych wydarzeń z życiu Kościoła, Diecezji i Parafii. Składając Panu Bogu uwielbienie przepraszamy za wszystkie zmarnowane okazje, by czynić więcej dobra i świadczyć o miłości Pana Boga.
  2. Dziękujemy za wszystkich, którzy organizują śpiew i liturgie w naszej parafii. Jesteśmy zaproszeni na koncert chóru „Gospel”.
  3. Świece „Caritas”, które są do nabycia przed kościołem, w zakrystii i w kancelarii są szczególną forma pomocy najbiedniejszym. Dziękujemy za wyświadczoną pomoc najuboższym.
  4. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.
  5. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Małgorzatę Misorz, Jerzego Jakubowskiego, Sabinę Nagadowską, Mariannę Stróżyńską, Kazimierza Jamroszczak.  Zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
  6. Przygotujmy się do Adwentu. Wejdźmy w ten piękny czasz z radością, że spotkamy Chrystusa, którego wielbimy w adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech nam Pan Bóg błogosławi  – Szczęść Boże.

Ogłoszenia dla członków Klubu Seniora:

Seniorzy z sekcji kulturalnej mogą do piątku 30 listopada zapisywać się w kancelarii parafialnej na wyjazd do Brzeźna koło Konina na spektakl teatralny, który odbędzie się 7 grudnia o 19.00.

Zapewniamy transport autokarem.

Comments are closed.