OGŁOSZENIA PARAFIALNE V niedziela w ciągu roku (10 lutego 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V niedziela w ciągu roku (10 lutego 2019 r.)

1.     W poniedziałek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, po raz kolejny przezywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność lekarzom, całej Służbie Zdrowia i wszystkim, którzy pomagają i opiekują się chorymi. Msza św. w intencji wszystkich chorych, cierpiących, seniorów i Służby Zdrowia w poniedziałek o godz. 10.00, na której udzielimy Sakramentu Chorych, a w  Kole w Parafii bł. Bogumiła o godz. 17.30 rozpocznie się Dzień Chorego z udziałem Pasterza diecezji Ks. Biskupa Wiesława Meringa. Jesteśmy tam zaproszeni.

2.     Pielgrzymka do Niepokalanowa, Warszawy i Świnic Warckich w dniach 2-3 marca 2019 r. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i u Ks. Marcina.

3.     W czwartek – 14 lutego o godz. 17.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania w górnym kościele. Obecność obowiązkowa.

4.     Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Władysława Smolarka, Zofię Pawlak, Bożenę   Wietrzyk- Ignaszak, Janinę Macudzińską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

5.     Prasa katolicka jest źródłem dobrej informacji i duchowego wzrostu. Polecamy tygodnik „Idziemy”, Gościa  Niedzielnego, Gazetę Parafialną, Miłujcie się.

6.     Jezus Chrystus, którego uwielbiamy i prosimy w adoracji niech nasz obdarzy pokojem i zdrowiem – Szczęść Boże.  

Comments are closed.