OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI niedziela w ciągu roku (17 lutego 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI niedziela w ciągu roku (17 lutego 2019 r.)

1.     Bóg zapłać wszystkim, którzy pamiętają o chorych i potrzebujących pomocy. Dziękujemy za wyrażona troskę i pomoc dla seniorów.

2.Prosimy, aby w naszym powitaniu z innymi Osobami towarzyszyło pozdrowienie w imieniu Chrystusa. Z przestrzeni naszego życia zniknęły pozdrowienia katolickie i chrześcijańskie. Pamiętajmy, ze każde użyte słowo dla uwielbienia Chrystusa jest dla nas szczególnym darem błogosławieństwa Bożego.

3.Przepraszamy za zmianę terminu spotkania z panem profesorem Piotrem Jaroszyńskim, które miało się odbyć  w tym tygodniu. Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz.17.30 w naszej Auli bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

4.Zapraszamy na spotkanie modlitewne – w czwartki modlitwa różańcowa z mężczyznami o godz. 17.00.

5.Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 17.00.

6.Pielgrzymka do Niepokalanowa, Warszawy i Świnic Warckich w dniach 2 – 3 marca 2019 r. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i u Ks. Marcina.

7.Pragniemy pomóc misjonarzom na Wybrzeżu Kości Słoniowej poprzez zakup inkubatorów do szpitala. Formą tej pomocy jest zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który jest nam niepotrzebny. Możemy go składać obok kancelarii od godz. 9.00 do 18.00. Bóg zapłać za pomoc misjonarzom.

8.Prasa katolicka jest źródłem dobrej informacji i duchowego wzrostu. Polecamy tygodnik „Idziemy”, Gościa  Niedzielnego, Gazetę Parafialną

9.Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Leokadię Walczak, Lidię Przybyłowicz,  Kazimierza Zaworskiego, Kazimierza Burzyńskiego, Barbarę Karbową, Antoniego Komendeckiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

10.Zapraszamy na modlitwę uwielbienia i adoracji w kaplicy adoracji Najświętszego  Sakramentu. Niech nam Pan Bóg błogosławi – Szczęść Boże.  

Comments are closed.