OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VII niedziela w ciągu roku (24 lutego 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VII niedziela w ciągu roku (24 lutego 2019 r.)

1.     Jeszcze do środy włącznie zbieramy zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, stare lodówki, pralki, urządzenia elektryczne, elektroniczne, baterie, stare telefony itp. jako pomoc dla misjonarzy w Afryce. Dziękujemy za pomoc misjonarzom. 

2. W tym tygodniu I-wszy piątek i I-wsza sobota miesiąca. W piątek spowiadamy rano, udajemy się do chorych, po południu od godz. 16.oo spowiadamy dzieci, które z Rodzicami prosimy na Mszę św. o godz. 17.00. Rodziców dzieci I-komunijnych i młodzież spowiadamy od godz. 18.00. Po wieczornej Mszy św. Rodziców prosimy na konferencję. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z modlitwą zawierzenia, o godz. 22.30 wspólny Różaniec, a o godz. 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.

3.  Od 1 marca będzie nam pomagał ks. Sławomir Pettke. Witamy serdecznie ks. Sławomira i prosimy o modlitwę i wzajemna pomoc.

4. Sakrament Bierzmowania dla dorosłych będzie udzielony 13 kwietnia o godz. 18.00. Kandydaci zgłaszają się do kancelarii i przygotowują się do tegoż Sakramentu pod kierunkiem Ks. Proboszcza. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca.

5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy młodych nie tylko ciałem ale i duchem na kolejną „Eucharystie młodych” na godz. 20.00. Będziemy modlić się i wielbić Pana muzyką i śpiewem.

6. Ks. Bogusław zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbywają się  w I sobotę miesiąca po wieczornej Eucharystii w refektarzu parafialnym. Prosimy serdecznie zabrać ze sobą Pismo św.

7. 1 marca na godz. 19.30 prosimy na zabawę dla młodych wolną od używek i wszelkich substancji psychoaktywnych. Pragniemy pokazać młodym, ze można się świetnie bawić zachowując wolność ducha i umysłu (Aula Ks. Jerzego Popiełuszki). 

8. W czwartki o godz. 17.00 modlimy się na Różańcu z mężczyznami w kaplicy adoracji.

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.

10. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Józefa Wojtuniaka, Jadwigę Libertowską, Janinę  Kutek, Jacka Majdańskiego, Mirosławę Cech. Wieczny odpoczynek racz im dać  Panie… 

11. Przeżyjmy pięknie ostatnie dni karnawału, w radości i modlitwie. Zapraszamy   na  adoracje  i Różaniec. Szczęść Boże. 

Przekazujemy informacje z prośbą o ostrożność w sprawie tzw. fundacji „Brat dla brata”, której prezesem jest Robert Binkowski używający stroju  kapłańskiego a nie mający do tego prawa. Prosimy o roztropność i nie angażowanie się w działalność tejże fundacji.  

Comments are closed.