OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (17 marca 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (17 marca 2019 r.)

1.     Za dwa tygodnie rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla całej Parafii – dla dorosłych, dla młodzieży  i dla dzieci. Przygotujmy się do rekolekcji poprzez modlitwę, udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej Gorzkich Żali, Różaniec, adorację Najświętszego Sakramentu

2.     We wtorek Uroczystość św. Józefa – Patrona Kościoła Powszechnego, naszej Diecezji i Orędownika przed Bogiem  w naszych rozlicznych intencjach. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00. Pragniemy modlić się za wszystkie rodziny naszej parafii a w sposób szczególny za młode małżeństwa oraz te, które chylą się ku rozpadowi. Podczas nabożeństwa odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo rodzin. Serdecznie zapraszamy.

3.     Dzisiaj w naszej Ojczyźnie przed kościołami zbieramy do puszek ofiary na rzecz pracy misyjnej. Nasz dar wielkopostnej ofiary niech będzie pomocą dla Sióstr, kapłanów, osób świeckich, którzy podejmują tak trudną i odpowiedzialną pracę w dziele ewangelizacji na wielu kontynentach.

4.     Dyrekcja Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji do klas I, IV i VII. Spotkanie odbędzie się 24 marca w godz. 12.00 – 14.30. Więcej informacji na plakatach przed kościołem.

5.     Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.

6.     Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Tadeusza Burlińskiego, Józefa Dębińskiego, Marię Owczarzak, Grzegorza Wrzaskowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

7.     Wdzięczni jesteśmy za udział w adoracji Najświętszego Sakramentu, za wspólnotę modlitwy różańcowej. Trwajmy na uwielbieniu Pana Boga i wypraszajmy u Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego potrzebne nam łaski do godziwego i mądrego życia. –  Szczęść Boże.

Comments are closed.