OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu (31 marca 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu (31 marca 2019 r.)

1.     Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii dzisiaj, jutro i we wtorek dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jutro w poniedziałek Msze św. z naukami i okazja do spowiedzi o godz. 7.00 dla dorosłych, o godz. 8.30 dla dzieci z kl. IV, V, VI i VII, dla młodzieży klas ósmych, z gimnazjów i szkół średnich o godz. 11.15, dla rodziców i dzieci kl. I, II, i III szkól podstawowych o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 18.30.  Taki sam program we wtorek. Zapraszamy do udziału, do wspólnej modlitwy. Chorych odwiedzimy w środę od godz. 9.00 i od godz. 16.00. Chorych zapisujemy w zakrystii.

2.W tym tygodniu w czwartek modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy rano i od godz. 16.00. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z modlitwą zawierzenia, o godz. 22.30 wspólny Różaniec, a o godz. 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.

3.Za tydzień w I niedziele kwietnia tj. 7. 04 o godz. 20.00 odbędzie się kolejna Eucharystia młodych. W tym miesiącu Eucharystii towarzyszyć będzie adoracja Krzyża. Serdecznie zapraszamy młodych ciałem i duchem.

4.W Niedzielę Palmową – 14 kwietnia organizowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii na misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się w Fordońskiej Dolinie Śmierci w Bydgoszczy. Wyjazd z parkingu o godz. 16.30 – powrót około 24.00. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej lub po Mszy Świętej 
u ks. Bogusława. Koszt wyjazdu 30 zł. Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

5.Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą rozważać Słowo Boże na kolejne spotkanie kręgu Biblijnego w najbliższą sobotę po Eucharystii wieczornej. 

6.Mamy serdeczna prośbę, abyśmy obejrzeli piękny film „Miłość i miłosierdzie” w kinie Centrum od 29 marca do 4 kwietnia. Ten film ukazujący św. Faustynę i jej dzieło był prezentowany w Panamie i na Watykanie. Zapraszamy do obejrzenia.

7.Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców, którzy chcą w modlitwie różańcowej polecać swoje dzieci opiece Najlepszej z Matek. Zapisy do Koła Żywego Różańca rodziców u Ks. Marcina.

8.Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.

9.Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Stanisława Żebruckiego, Adelę Grabowską, Stanisława Trzcińskiego, Jacka Kulig. Wieczny odpoczynek racz im dać  Panie… 

10.Zapraszamy na rekolekcje i do spowiedzi, wdzięczni jesteśmy za udział w adoracji   Najświętszego Sakramentu, za wspólnotę modlitwy różańcowej. Wypraszajmy  potrzebne  łaski naszym rodzinom do godziwego i mądrego życia. –  Szczęść  Boże.

Comments are closed.