OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa (14 kwietnia 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa (14 kwietnia 2019 r.)

1.Wielki Tydzień przeżyjmy w klimacie wiary i piękna liturgii. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w czwartek o godz. 18.30. W czwartek uwielbiamy Boga za dar Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa. Na wieczornej liturgii zostaną przyjęci nowi ministranci do grona służby liturgicznej. 

2.Wielkopiątkowa adoracja  Najświętszego Sakramentu rozpocznie się  liturgią brewiarzową  w kaplicy adoracji o godz. 8.00; o godz. 15.00 rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia po której rozważymy Drogę Krzyżową. Wieczorna Liturgia rozpocznie się  o godz. 18.30, po liturgii jest okazja do spowiedzi.

3. W Wigilię Paschalną – Wielką Sobotę przyniesiemy pokarmy celem ich poświęcenia na stół wielkanocny. Pokarmy święcimy od godz. 9.00 do 17.00. Wieczorem liturgia rozpocznie się  o godz. 19.00 na której udzielimy Sakramentu Chrztu świętego dorosłej osobie.

4.W Wielkanoc pierwsza  Msza św. o godz. 6.00 z procesja na którą zapraszamy służbę liturgiczna, dzieci do sypania kwiatów. 

5.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Konkursu Chusta Św. Weroniki odbędzie się w niedziele Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia po Mszy św. o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy. 

6.Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” z  Ładem  Bożym,  Gość  Niedzielny, Gazeta Parafialna.

7.Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Józefa Maciejewskiego, Krzysztofa Rzeszotarskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać  Panie…

8.Zapraszamy do uczestnictwa w liturgii, do godnego przygotowania się do Uroczystości Zmartwychwstania –  Szczęść Boże.  

Comments are closed.