OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna (12 maja 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna (12 maja 2019 r.)

1. Podzielamy ból i cierpienie naszych braci i sióstr dotkniętych aktami profanacji najświętszych wartości dokonanych w naszym kraju. Wyrażamy ostry protest i liczymy, że odpowiednie władze pomogą zaprzestać tego rodzaju aktom wandalizmu i niepohamowanej agresji. 

2. Przeżywamy uroczystości Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii. Za tydzieńrównież o godz. 10.00 Komunia święta  dla dzieci ze szkoły nr 4 i 6.

3. Próby przed I Komunią świętą: 14 maja – wtorek godz. 16.30 – SP 6/4 (najpierw próba + próba spowiedzi); 16 maja – czwartek godz. 17.00 – SP 6/4 – Próba generalna; 17 maja – piątek godz. 16.00 – nabożeństwo odnowienia chrztu i spowiedź dla SP 6/4.

4. Jutro o godz. 20.00 rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Niech nasz udział w tych nabożeństwach będzie aktem wynagrodzenia  Niepokalanej Maryi Matce Kościoła za wszelkie zniewagi. Zapraszamy do udziału. 

5. Zapraszamy do udziału w „Białym Tygodniu” całe rodziny dzieci pierwszokomunijnych, do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych.

6. Trwa okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

7. Organizujemy 2-dniową pielgrzymkę do Częstochowy-Gidle w dniach 31 maja – do 01 czerwca. Koszt wyjazdu 130,- zł. Zapisy u ks. Marcina.

8. Zapraszamy na spotkanie modlitewne, które odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. prowadzone przez diakonię modlitwy Ruchu Światło-Życie.

9. 1 czerwca z naszej parafii odbędzie się wyjazd na coroczne spotkanie młodych w Lednicy.  Wyjazd o godz. 8.30 powrót ok. 02.00 w nocy. Koszt 45 zł. Zapisy w kancelarii  lub zakrystii.  Ilość miejsc ograniczona. Niepełnoletni zapisują się za zgodą rodziców.

10. Prosimy o lekturę prasy katolickiej, którą nabywamy przed świątynią.

11. Dla zmarłych śp. Włodzimierza Klasińskiego Danuty Dmochowskiej, Marka  Pawłowskiego, Katarzyny Thomann,  prosimy o dar nieba i wieczny pokój –  Dobry  Jezu a nasz Panie daj  im wieczne spoczywanie. 

12. Prosimy o modlitwę w intencji powołań do Służby Bożej.

13. Niech Pan Bóg błogosławi w naszych obowiązkach i zadaniach. –  Szczęść Boże.  

Comments are closed.