OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (19 maja 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (19 maja 2019 r.)

  1. Wyrazy wdzięczności za troskę i pomoc dla Parafii w formie ofiarowanych ornatów od dzieci pierwszokomunijnych. Podejmujemy zagadnienie wzmocnienia monitoringu i alarmów w świątyni i na plebanii. Kolejny już raz prosimy służby policyjne o pomoc w trosce zapewnienia bezpieczeństwa świątyni. 
  2. Komunia św. rocznicowa w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w piątek od godz. 16.30. Próba przed rocznicową Komunia św. /wszyscy razem/ 21 maja – wtorek o godz. 16.30.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu, którzy przybliżą nam temat misyjny. Jedna z wolontariuszek, rodowita koninianka opowie nam o placówce, na którą niebawem zostanie posłana na roczną misję a także na temat możliwości niesienia pomocy na końcu świata oraz w Polsce. Będzie także możliwość wsparcia realizacji projektu i domów dziecka w krajach misyjnych.
  4. 01 czerwca z naszej parafii odbędzie się wyjazd na coroczne spotkanie młodych w Lednicy.  Wyjazd o godz. 8.30 powrót ok. 02.00 w nocy. Koszt 45 zł. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.  Ilość miejsc ograniczona. Niepełnoletni zapisują się za zgodą rodziców.
  5.  Prosimy o lekturę prasy katolickiej, którą nabywamy przed świątynią.
  6.  Dla zmarłychśp. Czesława Werchlewskiego, Barbary Niedźwieckiej, Józefa Staszaka prosimy o dar nieba i wieczny pokój – Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. 
  7.  Prosimy o modlitwę w intencji powołań do Służby Bożej.
  8.  Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Niech Pan Bóg błogosławi w naszych obowiązkach i zadaniach. –  Szczęść Boże.   
Comments are closed.