OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna (26 maja 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna (26 maja 2019 r.)

1.     Panu Bogu przez pośrednictwo Matki Najświętszej składamy dziękczynnie za nasze mamy, którym dziękujemy za troskę i miłość, dla żyjących wypraszamy łaskę zdrowia i Bożej mocy, dla zmarłych wieczny pokój i dar nieba.

2.     W sobotę otaczając miłością dzieci wchodzimy w czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie o godz. 18.20 Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa pragniemy wynagrodzić za wszystkie nasze grzechy i prosić o potrzebne łaski.

3.     W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na poranną Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i akt zawierzenia, o godz. 22.30 – Różaniec, o 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.

4.     W najbliższą niedzielę z okazji Dnia dziecka przed kościołem będzie trwała fantowa loteria maskotek: „Kupując losy wygrywamy pluszaki – uszczęśliwiając dzieciaki”. Celem loterii jest pomoc najbiedniejszym dzieciom świata. Serdeczni zachęcamy do udziału.

5.     Prosimy o lekturę prasy katolickiej, którą nabywamy przed świątynią.

6.     Dla zmarłych śp.: Jadwigi Szada-Borzyszkowskiej Jadwigi Cieślak, Anny Wysockiej prosimy o dar  nieba i wieczny pokój –  Dobry  Jezu a nasz Panie daj  im wieczne spoczywanie. 

7.     Niech Najświętsze Serce Pana Jezusa będzie przypomnieniem, że najważniejszym przykazaniem jest wzajemna miłość i przebaczenie. Zapraszamy na adoracje do kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu, na modlitwę różańcową. Pamiętajmy o pomocy cierpiącym i borykającym się z powodzią i innymi problemami – Szczęść Boże.  

Comments are closed.