OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (16 czerwca 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (16 czerwca 2019 r.)

1.     Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu składamy nasze uwielbienie i miłość za opiekę nad nami i przeznaczenie nas do wiecznego zbawienia. Prosimy o spełnienie obowiązku spowiedzi wielkanocnej. 

2. Zapraszamy do pielgrzymowania na Jasną Górę 22 czerwca. Jest to ogólnopolska pielgrzymka mężczyzn. Mamy już 20 zapisanych mężczyzn. Bardzo prosimy o udział. Ks. Bogusław w ramach pielgrzymowania gwarantuje dobry obiad. Dokonajmy oblężenia Jasnej Góry.

3. Dziękujemy za wychowanie dzieci i młodzieży w duchu ewangelicznych zasad i prosimy, aby okres wakacji był czasem przeżywania wolnego czasu z Panem Bogiem.

4. W przyszłą niedzielę 23 czerwca o godz. 17.00 spotkanie pielgrzymkowe. Prosimy o udział.

5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała z procesja eucharystyczną tradycyjną trasą do czterech ołtarzy. Nasz udział w tegorocznej uroczystości Bożego Ciała niech będzie formą szczególnego świadectwa i zadośćuczynienia za profanacje naszej świątyni. Prowadzone są działania odpowiednich służb w celu wykrycia i wyjaśnienia bolesnych wydarzeń wymierzonych w nasz kościół, plebanię i osoby pracujące w naszej wspólnocie. Nie wolno na obecnym etapie wyjawić szczegółów. Dziękujemy za wyrazy miłości, solidarności i cierpienia, za modlitwę, za dar adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze św. w Boże Ciało o godz. 7,00, 8.30, 10.00 i 18.30. Ofiary złożone w Boże Ciało przeznaczymy na Koncert Uwielbienia, który rozpoczniemy o godz. 19.30. Przyjdźmy na koncert uwielbienia Chrystusa na godz. 19.30. Po Bożym Ciele oktawa z procesją – prosimy o udział.

6. Dziewczynki do sypania kwiatów prosimy na próbę w poniedziałek na godz. 17.00.

7. We wtorek – 18 czerwca o godz. 7.30 wyjazd, z parkingu przy kościele, dzieci pierwszokomunijnych na pielgrzymkę diecezjalną do Świnic Warckich.

8. W te trudne dni pamiętajmy o samotnych, chorych, cierpiących. Pomóżmy im.

9. Prosimy o lekturę prasy katolickiej, którą nabywamy przed świątynią.

10. Dla zmarłego Andrzeja Wojtczaka prosimy o dar  nieba i  wieczny  pokój –  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. 

11. Uwielbiajmy Chrystusa, przepraszajmy Go za zniewagi. Niech  nam Pan Bóg  błogosławi –  Szczęść Boże.

Comments are closed.