OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII Niedziela w ciągu roku (23 czerwca 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII Niedziela w ciągu roku (23 czerwca 2019 r.)

1.   W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Panu Bogu powierzymy wszystkie rodziny, małżeństwa, wszystkie wspólnoty z intencją, aby szanowano w naszej Ojczyźnie Prawo Boga do życia dla każdego człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci i po Mszy św. rozpoczniemy Marsz dla Życia i Rodziny z naszej świątyni do Krzyża na Zatorzu. Włączmy się w tę intencję  modlitwy nie godząc się na żadne dewiacje, ani próby zmiany Bożych przykazań. Zapraszamy do udziału.

2.   Niech czas wakacji będzie również troska o wzajemną miłość, radość i wychowanie w rodzinach w duchu Bożych przykazań. 

3.   W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.20. Poświęcimy kwiaty i wianki.

4.   W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30, a w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. jak w piątek.

5.   Polecamy uwadze prasę katolicką.

6.   Dla zmarłych Elżbiety Kołodziejczak i Janiny Ciepłej prosimy o dar  nieba i  wieczny  pokój –  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. 

7.   Niech czas wakacji odnowi nasze przyjaźnie, da nam więcej możliwości we wzajemnych relacjach  i niech nam Pan Bóg  błogosławi –  Szczęść Boże.

Comments are closed.